Kategorie

Nejprodávanější

Nové produkty

Sledujte nás na Facebooku

Vítejte na portálu QUADPROFI.CZ - ESHOP


Nabízíme zajímavé produkty, jako různé varianty regulátorů nabíjení a to i jako přímá náhrada za originál, vlastní produkce CDI, startéry, kompletní sortiment brzdových destiček Goldfren, produktová paleta Athena + Allballs Racing a mnoho dalších. Nabízíme také vlastní produkty, jako jsou kompletní nerez-výfukové soustavy na různé taiwanské modely, vlastní výroba brzdových kotoučů a jiných komponentů čtyřkolek.

Dodáváme originální náhradní i spotřební díly na SMC, ADLY, E-TON, GAMAX, ACCESS, KYMCO, CECTEK, SUZUKI, KAWASAKI, GOES, CFMOTO (NOVÉ: u CFMOTO nabízíme vybrané díly za nízké ceny).

NOVÉ 05/2019: Nově dodáváme veškeré díly na čtyřkolky Canam, celou modelovou řadu čtyřkolek ACCESS (od 300ccm až po poslední 4x4 EFi modely), všechny modely čtyřkolek AEON. Zatím ceny a dostupnost poptávejte nejlépe emailem.

Máme v nabídce kompletní spotřební materiál pro značkové čtyřkolky od Canam, přes Polaris, ArcticCat, i na čtyřkolky z Taiwanu. Máme toho mnohem více, než naleznete online v našem eshopu. Pokud jste nějaký díl nebo příslušenství nenašli, zavolejte technickou podporu.

Pro běžné díly používejte 3 písmenné zkratky v políčku hledat, např.
Brzdové destičky na Canam Outlander 800 = brz des can 800
Relé na naviják = rel nav
Poloosa na Yamaha Grizzly 700 = poloo gri 700

Pro QUAD a MOTO SERVISY nabízíme nyní velkoobchodní SLEVY 25% na sortiment Allballs Racing (Kategorie MX Moto / QUAD / ATV / UTV Ložiska, simerinky, čepy a Kříže-klouby), 25% na sortiment Goldfren, 25% na poloosy i sortiment Mathy.


Tým QUADPROFI.CZ Vám přeje příjemný nákup.

Novinky