Kategorie

Aditiva MATHY

Aditiva MATHY® jsou vyráběna v Německu a prošla mnoha kritickými i odbornými testy. Ale závěry mluví jasně: Honocení odborných vysokých škol i nezávislých institucí, jaklo jsou TÜV Nord i DEKRA je pozitivní a výsledky znamenají několikanásobně nižší opotřebení motorů a převodovek. Více na www.mathy-universal.cz nebo u výrobce www.mathy.de

MATHY®-M je vysoce výkonné moderní aditivum do motorového oleje, které zvýší spolehlivost motoru.Přidání MATHY®-M do motorového oleje několikanásobně redukuje opotřebení motoru a zvyšuje jeho výkon. 
MATHY®-M neobsahuje pevné látky, ani je nevytváří. Je použitelný ve všech olejích na minerální, polosyntetické i plně syntetické bázi popř. v olejích všech SAE-rozsahů 0 až 50. 

MATHY®-T je vysoce výkonné moderní aditivum do převodovek a diferenciálů. Přidáním MATHY®-T do převodového oleje redukujete opotřebení až o 90% (laboratorné prokázáno). MATHY®-T neobsahuje žádné pevné látky ani je nevytváří.
MATHY®-T je vhodný do převodových olejů na Minerální, Polosyntetické i Plně syntetické bázi evtl. do olejů všech SAE-rozsahů 75 až 140 a také hypoidních olejů.

 


QUAD CENTRUM v Podještědí s.r.o.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv části tohoto webu (texty, obrázky). Tyto jsou chráněny autorským zákonem