Mathy® - M Zobrazit větší

Mathy® - M

Nový produkt

Aditivum do motorového oleje

Více informací

68 ks

skladem

35,58 EUR s DPH

Mathy®-M je vysoce výkonné moderní aditivum do motorového oleje, které výrazně zvýší spolehlivost a životnost motoru. Přidáním Mathy®-M do motorového oleje snížíte tření kovových částí motoru a tím dosáhnete několikanásobné snížení opotřebení motoru, snížíte jeho provozní teplotu, zvýšíte výkon a prodloužíte cyklus výměny oleje u quadů/atv/motocyklů  na 4násobek obvyklého cyklu. Vhodné pro všechny typy olejů SAE 0-50 (tj. 5W30, 5W50, 10W40, 15W40 10W40 4T, 10W50 4T atd.). Lze použít i u čtyřkolek a motocyklů se spojkou v olejové lázni.
Pro více informací pro osobní a užitkové automobily přejděte na www.mathy-universal.cz 

Mathy®-M pomohlo dosáhnout světový rychlostní rekord na motocyklu se sajdkárou, 335 km/h. Klíčové bylo, že Mathy®-M u nadupaného motoru snížilo teplotu motoru, která již několikrát pokus o rekord zhatila. Až po nasazení Mathy®-M motor vydržel a rychlostní rekord padl. Proto je Mathy®-M právě určen pro závodní motorky a čtyřkolky, kde je zpravidla nutné měnit běžné oleje již po několika motohodinách, jinak hrozí celková zkáza motoru. Také je Mathy®-M řešením všude tam, kde dochází k přehřívání motoru a pevnost olejového filmu u běžného oleje ztrácí na síle a dochází ke zvýšenému opotřebení motoru. Zde také právě Mathy®-M udělá medvědí službu a váš motor ochrání mnohem lépe a déle.

Mathy®-M řeší vaše problémy
- uvoĺňuje připečené pístní kroužky
- zvyšuje kompresi
- snižuje klapání hydroštosů
- snižuje vnitřní tření motoru, snižuje provozní teplotu
- zabraňuje vytváření vnitřní koroze (při dlouhodobých odstávkách)
- umožňuje dlouhé odstávky motoru (olejový film je trvalý, po nastartování neběží motor několik sekund nasucho)

Nasazení Mathy®-M (motocykly + čtyřkolky)
1) Cca 500 km před plánovanou výměnou oleje přidejte 20% Mathy®-M do olejové náplně. Pokud je stav oleje na Max, nechte v odborné dílně odsát příslušné množství oleje a doplňte Mathy®-M
2) V termín plánovaného servisu vyměňte olej a filtr. Použijte výrobcem vozidla doporučenou viskozitu oleje a přidejte 20% Mathy®-M (1 liter namíchejte: 200ml Mathy®-M + 800ml oleje)
3) Ujeďte obvyklý interval:
u čtyřkolek 1-2 tkm, podle doporučení výrobce vozidla
u motorek 7-15 tkm, podle doporučení výrobce vozidla
4) Jako bod č.2, servisní interval můžete zvýšit podle použití vozidla na 4 násobek. Je nutno udržovat správnou hladinu oleje a v pravidelných intervalech vyměnit pouze olejový filtr. Při krákém dojíždění (do 20km jedna jízda) doporučujeme vyměnit olej již po 2ou násobku obvyklého intervalu. 

Testováno nezávislou zkušebnou a příznivé účinky jsou prokázány.
Essen, 29.7.2011, TÜV Nord, Závěr: Mathy®-M ve srovnání s běžně prodávanými oleji výrazně snižuje tření i opotřebení motoru.

Aditivum nabízíme v různých balení a nabízíme při větším odběru výrazné slevy. Např. litrová cena při odběru 6ti litrů představuje 30% slevu oproti litrové ceně v balení 0,5 litru. Spolu s kamarádem nebo známým si aditivum můžete rozdělit.
Originální balení je v 0,5 a 1,0 litrové balení. Větší odběry jsou stáčené ze sudu, aby bylo možné nabídnout atraktivnější cenu. Zakoupit můžete také namíchané oleje s aditivem.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mathy® - M

Mathy® - M

Aditivum do motorového oleje

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 dalších produktů ve stejné kategorii: