Kategorie

Nejprodávanější

Nové produkty

Sledujte nás na Facebooku

Sídlo firmy, hlavní sklad, servis:
QUAD CENTRUM v Podještědí s.r.o.
Rozstání 91
CZ-46343 Český Dub

Jednatelé firmy:
Nákup, technické informace, orig. náhradní díly,
objednávky na servis (přestavby): Vlastislav Ťoupalík
Prodej, fakturace: Jitka Ťoupalíková

IČ: 27288358
DIČ: CZ27288358

www.QUADPROFI.cz
www.QUADPROFI.cz/e-shop

Obchod byl založen v roce 2004. Hlavní působnost je prodej a servis taiwanských a japonských čtyřkolek.
Od roku 2005 zajišťujeme On-Line prodej doplňků a příslušenství na většinu sportovních a pracovních čtyřkolek prostřednicvím tohoto E-shopu. Zboží lze vyzvednout i osobně ve skladu v Rozstání.
Od roku 2010 Ukončen prodej čtyřkolek a specializace na prodej náhradních dílů, zajišťujeme výhradní prodej dílů na čtyřkolky Adly
Od roku 2012 velkoobchodní prodej na vybraný sortiment (Allballs Racing Parts, Poloosy, Brzdové destičky Goldfren, Filtry Twinair, Hiflo, aditiva Mathy)
V roce 2013 nový eshop s platební bránou Paypal, eshop je trojjazyčný (česky, německy, anglicky)
2014 Rozšiřováním nabídky vzrůstala i poptávka po dílech, které na trhu nikdo nemá, nebo jsou příliš drahé. Důsledkem toho je vznik vývoje vlastních produktů-náhradních dílů, které si necháváme podle vlastního zadání vyrábět na zakázku. Jde např. o brzdové kotouče, kardan na Gamax 600, rozety a řetězová kolečka
2018 Nově máme v nabídce regulátory (4 modely) s velmi moderní elektronikou vyráběné pouze pro naší firmu, opravné sety aramen na různé typy čtyřkolek, necháváme si vyrábět na zakázku kulové čepy pro sportovní čtyřkolky, CDI pro různé typy čtyřkolek v lepší kvalitě než originál ale za lepší cenu
.... v nabídce je nyní více 25000 položek, z čehož máme aktivně skladem přes 5000 položek, každé v množství 1-10 kusů, nezřídka i 50 kusů. To nám umožňuje většinu objednávek vyřizovat prakticky do druhého dne. Díky jazykovým znalostem a nabídce dílů, které je možné zakoupit pouze u nás, zasíláme dnes skoro polovinu našeho obratu do evropy.

Zboží v naší nabídce vybíráme velice pečlivě. Hlavní moto je "Špičková kvalita za přijatelnou cenu". Zboží horší kvality v naší nabídce nenaleznete. Pokud je některý produkt spíše pro rekreační použití, je na to upozorněno.
Pokud jste nenašli některý produkt, určitě máme alternativu v odpovídající kvalitě.
Pokud hledáte velmi neobvyklou věc, kontaktujte nás. Naši dodavatelé mají nekonečné seznamy doplňků, které se prodávají jen výjimečně a do naší nabídky se z tohoto důvodu nedostaly.